Jesteś tutaj:

Kampania UNIQA z trenerem Bogdanem Wentą

Z początkiem roku rozpoczęła się nowa kampania reklamowa Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA, wykorzystująca wizerunek trenera Bogdana Wenty w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Ręcznej EURO 2010 w Austrii. - Bogdan Wenta jest twarzą naszej firmy od maja 2009 roku; wystąpił już w poprzedniej kampanii „UNIQA. Ubezpieczenia nowej generacji". Tegoroczne działania są kontynuacją naszej strategii budowania wizerunku marki UNIQA przy współpracy ze światowymi mistrzami sportu. - powiedział Tomasz Domański, kierujący działem marketingu w UNIQA. - Styczniowe Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej są naturalnym momentem na podkreślenie naszego związku z trenerem Bogdanem Wentą i reprezentowanymi przez niego wartościami. Jest to człowiek, który ma jasno zdefiniowane cele i doskonale wie jak osiągnąć sukces; jego działania cechują zaangażowanie, pasja i profesjonalizm. - dodaje Domański.

Kampania obejmuje następujące działania:

- spoty sponsorskie przed relacjami meczów Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej EURO 2010 w Austrii (telewizja Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra);

- outdoor w największych polskich miastach. Wykorzystano wysokiej jakości podświetlane nośniki typu backlight w najlepszych lokalizacjach;

- internet - wsparcie w wyszukiwarkach.

Celem akcji jest budowanie wizerunku i wzrost rozpoznawalności marki UNIQA wśród obecnych i potencjalnych Klientów, a także Partnerów biznesowych Grupy. Od powstania w 1999r., UNIQA wzmacnia znajomość swojej marki poprzez identyfikację z wizerunkiem wybitnie utalentowanych i utytułowanych sportowców. Strategia sprawdzona na macierzystym rynku austriackim jest z powodzeniem adaptowana wraz z rozwojem aktywności Grupy na dwudziestu rynkach europejskich.

Za kreację i produkcję spotów sponsorskich oraz outdooru z udziałem Bogdana Wenty odpowiada agencja Made in Mind, będąca w strukturach Mindshare. Media zaplanował i kupił Mindshare Polska.

źródło: UNIQA

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz