Jesteś tutaj:

PZU: Mobilne Biuro ruszyło z pomocą na Dolny Śląsk

W pierwszej kolejności Mobilne Biuro pojedzie do tej części województwa dolnośląskiego, która najbardziej ucierpiała w wyniku ulewnych deszczy.

Dokładne miejsce postoju Mobilnego Biura zostanie określone w najbliższych godzinach po dokonaniu analizy sytuacji na miejscu. Pracownicy PZU przyjmują pierwsze zgłoszenia szkód i spodziewają się kolejnych, jednak na obecnym etapie trudno oszacować skalę zniszczeń spowodowanych przez wodę.

Najwięcej zgłoszeń dotyczy podtopień budynków mieszkalnych i gospodarstw rolnych. W wielu przypadkach woda zalała piwnice i sprzęt rolniczy.

PZU przeprowadzi oględziny w możliwie najkrótszym terminie.

Na pokładzie Mobilnego Biura będzie można zgłosić szkodę, umówić się na oględziny, otrzymać niezbędne informacje, zlikwidować szkody, czy wreszcie zlecić przekazanie na konta poszkodowanych ustalonych odszkodowań lub zaliczek.

Mobilne Biuro PZU przystosowane jest także do niesienia poszkodowanym pomocy rzeczowej. Na wyposażeniu autobusu znajdują się, zatem stale uzupełniane środki pomocowe takie jak: plandeki, folie ochronne, koce, płaszcze przeciwdeszczowe.

www.gu.om.pl

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz