Jesteś tutaj:

Rynek ubezpieczeń: konferencja naukowa na temat zadośćuczynień

Zaprezentowane zostaną modele regulacji zadośćuczynień w wybranych krajach Unii Europejskiej, w szczególności we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Problematyka ta zostanie także omówiona na tle dotychczasowego orzecznictwa Sądu Najwyższego.

W konferencji wezmą udział zarówno autorytety międzynarodowe, m.in. prof. Giulio Ponzanelli z Instytutu Prawa Prywatnego Katolickiego Uniwersytetu w Mediolanie, jak i eksperci krajowi, w szczególności Sędzia Sądu Najwyższego Zbigniew Strus, a także prof. Ewa Bagińska, Kierownik Katedry Prawa Cywilnego na Uniwersytecie Gdańskim, prof. Andrzej Koch, Kierownik Katedry Prawa Cywilnego, Handlowego i Ubezpieczeniowego na Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz dr Monika Wałachowska, z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Partnerem merytorycznym konferencji jest kancelaria prawnicza WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr.

Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęło Ministerstwo Sprawiedliwości RP. Konferencja odbędzie się 3 listopada br. w Warszawie w hotelu Victoria Sofitel przy ul Królewskiej 11 w Sali Balowej. Początek o godz. 11.

www.gu.com.pl

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz