Jesteś tutaj:

Kto stoi za ubezpieczeniami Assistance

Realizacja profesjonalnych usług assistance wymaga specjalistycznych kompetencji personelu i przygotowania technologicznego. Aby prowadzenie takiej działalności było opłacalne, potrzebny jest odpowiednio duży portfel klientów i spraw. Choć na pierwszy rzut oka działalność assistance może wydawać się bardzo zbliżona, np. do pracy towarzystwa ubezpieczonego, to w rzeczywistości wymaga specjalistycznej wiedzy i kompetencji, typowych wyłącznie dla firm zajmujących się świadczeniem usług pomocowych .

"Większość ubezpieczycieli, banków, producentów samochodów i innych instytucji decyduje się na współpracę z zewnętrznymi dostawcami usług assistance.” - Mariola Kotlewska, Zastępca Dyrektora Departamentu Wdrożeń i Rozwoju Produktów w Inter Partner Assistance Polska S.A.

- „Firmy assistance, obsługując wielu klientów, dysponując międzynarodowym doświadczeniem i siecią partnerów, mogą zapewnić zarówno atrakcyjne stawki, jak i wysoką jakość świadczonej pomocy.” Firmy te, zwykle należąc do międzynarodowych grup, współpracują m.in. z usługodawcami medycznymi, komunikacyjnymi i prawnymi z całego świata. Dysponują siatką kontaktów, jakiej nie jest w stanie zbudować firma specjalizująca w innej branży.

Jedną z największych spółek świadczących pakiet rozwiązań assistance w naszym kraju jest Inter Partner Assistance Polska. Obejmuje ona ochroną blisko 5 milionów Polaków.rnrn„Popularność assistance wśród przedsiębiorstw wzrasta ponieważ pozwala im budować wizerunek organizacji opiekuńczych, wzbogacać ofertę i wzmacniać relacje z ich klientami.” - wyjaśnia Mariola Kotlewska, Zastępca Dyrektora Departamentu Wdrożeń i Rozwoju Produktów w Inter Partner Assistance Polska S.A. - „Dzięki „producentom” usług assistance firmy są w stanie zapewnić pomoc swoim klientom nawet w najodleglejszych częściach świata. Zakres wsparcia może być dopasowany do indywidualnego charakteru różnych produktów i usług, odpowiadając na specyficzne wymagania klientów. W ten sposób ich oferta staje się bardziej kompleksowa i wyrazista.”

Żródło: Inter Partner Asistance - informacja prasowa dn. 05.11.2009

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz