Jesteś tutaj:

Uniqa zwycięzcą halowego turnieju piłkarskiego PIU Cup 2011

W finale turnieju byliśmy świadkami zaciętego boju, którego rozstrzygnięcie przyniosły dopiero rzuty karne. Po regulaminowych 15 minutach gry na tablicy wyników widniał bowiem remis 2:2. Ostatecznie w rzutach karnych 3:2 wygrała Uniqa. To drugie z rzędu zwycięstwo tej drużyny w PIU Cup.

Nie mniej emocji dostarczył kibicom mecz o trzecie miejsce, w którym Link4 pokonał Gras Savoye 4:2. Nagrody indywidualne zdobyli: Paweł Pachar z Ergo Hestii, wybrany najlepszym bramkarzem oraz Artur Lis z Warty - król strzelców turnieju z ośmioma trafieniami na koncie.

Tegoroczny PIU Cup był rekordowy nie tylko pod względem liczby drużyn (ostatecznie wzięło w nim udział 20 ekip), ale także pod względem zainteresowania wśród kibiców. Plac zabaw był nieustannie oblegany przez najmłodszych fanów. Nieco starsi kibice energię spożytkowaną na dopingowanie swoich drużyn, na bieżąco uzupełniali przy grillu.

Podczas ceremonii wręczania nagród podziękował on wszystkim drużynom za występ w turnieju i pogratulował zwycięzcom. PIU już dziś zaprasza na przyszłoroczną czwartą edycję PIU Cup 2012.

www.gu.com.pl

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz