Jesteś tutaj:

Prawo: Link4 oświadcza, że roszczenie pośredników jest bezzasadne

Oświadczenie

Link4 jest rozczarowany informacją o potencjalnym pozwie zbiorowym, w związku z reklamami, które były emitowane w 2008 roku. Link4 wierzy, że rację miał Sąd Apelacyjny, który w 2011 roku orzekł, że te reklamy nie wprowadzały klientów w błąd.rnrnLink4, który od 2009 roku należy do brytyjskiej firmy ubezpieczeniowej RSA, jest rozczarowany, że nie wszyscy uczestnicy rynku ubezpieczeniowego respektują wyroki Sądu.

Ponadto warto przypomnieć, że Sąd 26 sierpnia br. uznał, że poprzednie działania podejmowane przez Adama Sankowskiego i Polską Izbę Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych naruszały zasady uczciwej konkurencji oraz godziły w renomę spółki.

Dlatego Sąd nakazał PIPUiF zamieszczenie w prasie oświadczeń, że Izba prowadziła działania wymierzone w Link4 w sposób bezprawny i nieuczciwy. Dodatkowo PIPUiF musi, tytułem zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych Link4, przekazać na rzecz instytucji charytatywnej kwotę 50 000 złotych.

W związku z powtarzającymi się działaniami Adama Sankowskiego i PIPUiF, które naruszają dobre imię spółki, Link4 rozważa podjęcie stosownych kroków prawnych.

www.gu.com.pl

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz