Jesteś tutaj:

Ergo Hestia: Polisa dla przedsiębiorców laureatem Turbin Polskiej Gospodarki

„Za kompleksową ochronę przedsiębiorstwa, popartą bogatą ofertą rozwiązań dopasowanych do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. STU Ergo Hestia przygotowało elastyczne pakiety dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które zapewniają im bezpieczeństwo w drodze do sukcesu. Pakiety Moja Firma i Hestia Biznes dają kompleksową ochronę małym i średnim firmom, ponieważ do każdej z nich podchodzą indywidualnie i z ponadstandardową ofertą” – tak uzasadniają wyróżnienie eksperci tworzący ranking Gazety Finansowej.

W całej Europie trwa Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw – to czas, w którym Komisja Europejska podkreśla wagę sektora MSP dla unijnej gospodarki. W państwach członkowskich UE działa ponad 20 mln małych i średnich firm i są one fundamentem rozwoju Europy; tworzą niemal 60 proc. unijnego PKB. Najbardziej inspirujące przykłady małych i średnich firm z całej Europy znajdują się w specjalnym raporcie Komisji Europejskiej.

W Polsce małe i średnie firmy również są napędem gospodarki: z ponad 1,7 mln przedsiębiorstw ponad 70 proc. to właśnie MSP. Tworzą 50 proc. PKB.rnrn- Świadomość polskich przedsiębiorców z roku na rok rośnie i coraz częściej decydują się jak najszerzej ubezpieczać prowadzony przez siebie biznes, ale na tle innych krajów Unii Europejskiej wciąż wypadamy pod tym względem przeciętnie – mówi Magdalena Kanarek, ekspert Ergo Hestii.

www.gu.com.pl

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz