Jesteś tutaj:

Wyróżnienie za elektroniczne archiwum

Archiwum Dokumentów EGIDA, pozwala na elektroniczną archiwizację, wyszukiwanie, dostęp i reprodukcję dokumentów powstałych podczas przebiegu procesów likwidacji szkód. Każdy pracownik STU Ergo Hestia związany z procesem likwidacyjnym, posiada dostęp do wszystkich dokumentów związanych z likwidowaną szkodą. W ten sposób otrzymuje narzędzie, które dostarcza pełnej informacji na temat szkody i znacząco przyspiesza proces jej obsługi. Klienci towarzystwa zyskują natomiast pewność sprawnego zakończenie zgłoszonej przez nich szkody.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyróżnienia. Wdrożenie systemu archiwizacji dokumentów pozwoliło nam na usprawnienie procesu likwidacji szkód poprzez skrócenie czasu realizacji zadań zdefiniowanych w tym procesie. Dodatkowo wpłynęło na znaczne przyspieszenie przepływu informacji oraz obniżenie kosztów działań operacyjnych towarzystwa. Jednocześnie, to wyróżnienie stanowi dla naszych klientów gwarancję dbałości i podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług”.- powiedział Dariusz Markowicz, Zastępca Dyrektora Biura Likwidacji Szkód STU Ergo Hestia S.A.

Wdrożone systemu Elektronicznego Archiwum Dokumentów EGIDA, oparte o rozwiązania Open Text Livelink ECM, zostało przeprowadzone przez firmę ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o.rnrnJest to już kolejne wyróżnienie dla STU Ergo Hestia. W ramach zeszłorocznej edycji konkursu towarzystwo otrzymało wyróżnienie w kategorii e-Finansów za platformę elektronicznej wymiany danych ubezpieczeniowych JAZON.rnrnRozstrzygnięcie konkursu odbyło się podczas wieczornej Gali sopockich spotkań branży IT 15 marca 2007 r. w Hotelu Haffner w Sopocie.

www.gu.com.pl

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz