Jesteś tutaj:

Compensa - ubezpieczenie AC z nową 20% zniżką

W ramach nowego produktu Compensa nie oferuje występujących na rynku zamienników części nie spełniających wskazanych kryteriów, czyli nie akceptowanych przez producenta danej marki pojazdu.

Jeżeli ubezpieczający zadeklarował naprawę pojazdu z wykorzystaniem części alternatywnych, wówczas w przypadku wystąpienia szkody:

-naprawa pojazdu może być dokonana jedynie w sieci ok. 50 warsztatów partnerskich, których spis zamieszczono w załączniku do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, przypadku braku części alternatywnych, podczas naprawy pojazdu w sieci warsztatów partnerskich, do naprawy zostaną użyte części oryginalne, jeżeli naprawa nie zostanie przeprowadzona w sieci warsztatów partnerskich Compensa dokona wyceny tych kosztów w oparciu o system AUDATEX lub EUROTAX z wykorzystaniem cen części alternatywnych.

Wybór produktu umożliwiającego naprawy z wykorzystaniem części alternatywnych łączy się ze znacznymi oszczędnościami dla klientów, dlatego Compensa liczy, że nowa propozycja ubezpieczenia autocasco spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno dotychczasowych, jak i nowych klientów towarzystwa.

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz