Jesteś tutaj:

PZU: prezes Netzel ostrzegł Leppera?

Jak podali dziennikarze tygodnika „Newsweek\", w połowie lipca ABW zabezpieczyła księgi wejść i wyjść do siedziby PZU. Śledczy wypytywali pracowników spółki, czy Woszczerowicz ma prawo do korzystania z podziemnego parkingu PZU. W księdze wejść i wyjść rejestrowani są bowiem goście wchodzący przez drzwi frontowe. Podobno pracownicy PZU potwierdzili w rozmowie z \"Newsweekiem\", że Woszczerowicz był wyjątkowo częstym gościem w gabinecie Netzla.

Rzecznik ABW ppłk. Magdalena Stańczyk nie powiedzieć, jakie podejrzenia mają śledczy, odsyłając zainteresowanych do prokuratury nadzorującej śledztwo w sprawie kulis afery w resorcie rolnictwa. Prokuratura zasłania się tajemnicą śledztwa. Jaromir Netzel w radiu RMF odrzucił zarzuty tygodnika.

Woszczerowicz, jak i Netzel pochodzą z Trójmiasta. W lutym tego roku firma Sport Vision, której współwłaścicielem jest syn posła Michał Woszczerowicz, zorganizowała Międzynarodowy Festiwal Filmów i Programów Sportowych w Warszawie. Imprezę sponsorowało PZU Życie.

Według posła Zygmunta Wrzodaka, który zawiadomił służby specjalne o podejrzeniu korupcji, PZU przekazało spółce Sport Vision ponad 1 mln zł na zorganizowanie tej imprezy.

( źródło: „Newsweek” )

www.gu.com.pl

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz