Jesteś tutaj:

Ergo Hestia i Hossa: ubezpieczenia pod klucz

Oferta dotyczy m.in. prostych ubezpieczeń stanowiących zabezpieczenie kredytu hipotetycznego (m.in. od ryzyka ognia). Na zakup tych ubezpieczeń w Ergo Hestii klienci Hossy otrzymują zniżki. Osoby, które kupiły mieszkanie u tego dewelopera płacą mniej również za ubezpieczenia zawarte w pakiecie Hestia 7: mieszkania, OC w życiu prywatnym, NNW oraz kosztów ochrony prawnej.

Oferta jest dostępna np. na stoiskach Ergo Hestii w trójmiejskich centrach handlowych (Alfa i Madison w Gdańsku, Batory w Gdyni). Aby z niej skorzystać - należy przedstawić agentowi ubezpieczeniowemu Ergo Hestii kartę klienta Hossy lub mieć pisemne potwierdzenie zakupu mieszkania u tego dewelopera.

Dodatkowo Ergo Hestia proponuje klientom Hossy inne warunki ubezpieczenia (warto dodać, że są one dostępne dla wszystkich klientów Ergo Hestii). Zachowując wszystkie należne zniżki (np. związane z brakiem szkód w ostatnich latach), klienci zapłacą mniej za ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NNW kierowcy i pasażera. Poza tym otrzymają za darmo usługi Home Assistance i Medical Assistance, przydatne np. kiedy klient zgubi klucz od mieszkania, zachoruje i nie będzie mógł pojechać do apteki po lekarstwa.

Współpraca Grupy Inwestycyjnej Hossa z Ergo Hestią jest jednym z elementów wdrażanego obecnie systemu rabatów oferowanych przez największego trójmiejskiego dewelopera klientom, którzy kupili mieszkania. Hossa ma na swoim koncie ponad 30 dużych inwestycji mieszkaniowych, biurowych i handlowych w Trójmieście. Obecnie w trakcie budowy jest około 1000 mieszkań, które wkrótce zostaną przekazane klientom. Klienci Hossy mogą aktualnie wybierać ze zróżnicowanej oferty kilkuset mieszkań i apartamentów w Gdańsku i Gdyni.

www.gu.com.pl

 

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz