Jesteś tutaj:

TU Allianz Życie: proste jak Life Casco

Life Casco jest rocznym ubezpieczeniem na życie, prostym w zawarciu i równie prostym w obsłudze. Wybierając ten produkt klient otrzymuje ochronę na życie - z sumą ubezpieczenia na poziomie 10 000,00 zł, ochronę na wypadek śmierci wskutek NW - z sumą ubezpieczenia 100 000,00 zł oraz ochronę na wypadek wystąpienia trwałego uszczerbku na zdrowiu wskutek NW.

W ramach jednego prostego produktu klienci otrzymują ubezpieczenie na życie za niewielkie pieniądze, stałą kwotę składki niezależnie od wieku, ochronę ubezpieczeniową bez konieczności przeprowadzania badań lekarskich czy też wypełniania ankiety medycznej, prostą obsługę płatności - dzięki wyborze polecenia zapłaty jako formy płatności o comiesięcznym opłacaniu składki pamięta bank. Polisę klienci otrzymują „od ręki” podczas spotkania z agentem Allianz.

Składka ubezpieczeniowa wynosi 50,00 zł miesięcznie lub 500,00 zł rocznie, niezależnie od wieku klienta ani jego stanu zdrowia. Umowa zawierana jest na okres jednego roku, z możliwością jej przedłużania na kolejne roczne okresy, aż do rocznicy polisy poprzedzającej ukończenie przez ubezpieczonego 65 lat.

www.gu.com.pl

 

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz