Jesteś tutaj:

Ubezpieczenie GAP w GMAC Bank

W zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia jest to do 15% wartości rynkowej pojazdu w dniu szkody lub różnica pomiędzy wartością odszkodowania AC, a kwotą pozostającą do spłaty zgodnie z zawartą umową. W alternatywnym wariancie produktu jest to różnica pomiędzy odszkodowaniem z AC, a wartością fakturową (początkową). Ubezpieczenie można zawrzeć na cały okres spłaty kredytu lub krótszy okres. rnSkładka na ubezpieczenie GAP jest rozłożona jest na miesięczne raty, które są doliczane do raty kredytu.

Genworth Financial wspólnie z GMAC Bank Polska oferują ubezpieczenia od utraty pracy, trwałej niezdolności do jej wykonywania ze względu na pobyt w szpitalu (we współpracy z GMAC LF Swedish Life insurer), oraz choroby, czy śmierci.

Międzynarodowy kontrakt podpisany przez obie firmy na początku bieżącego roku w Wielkiej Brytanii już w kwietniu zaczął obowiązywać w Polsce. Przez cały 2007 rok zacznie obowiązywać na kolejnych 15 europejskich rynkach, na których swoje produkty oferuje Genworth.

www.gu.com.pl

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz