Jesteś tutaj:

Commercial Union sprzedaje polisy przez telefon

W rozmowie z gazetą konsultant telefoniczny mówił o dużej ilości próśb o wyliczenie składki, tłumacząc brak możliwości otrzymania w ciągu kilku godzin za pośrednictwem poczty e- mail symulacji i ogólnych warunków ubezpieczenia.

Z informacji uzyskanych na infolinii, „Gazeta Prawna” wysnuła wniosek, że Commercial Union zebrał wszystkie nowe rozwiązania wprowadzone przez konkurentów i wprowadził do swojej oferty. Występuje opcja ubezpieczenia szyb (za 60 zł składki), z której skorzystanie nie powoduje utraty zniżek w AC. Również 60 zł kosztuje ubezpieczenie NNW dla wszystkich pasażerów z sumą ubezpieczenia 50 tys. zł, w tym limitem 1 tys. euro na wykonanie operacji plastycznych usuwających skutki wypadku. Jest też opcja ochrony zniżki, która pozwala na ich zachowanie, mimo spowodowania szkody, czy to likwidowanej z OC czy AC.

Firma liczy przede wszystkim na 3-milionową rzeszę klientów grupy, których zachęca ich zniżkami do kupna polisy. Przykładowo: członek OFE i posiadacz polisy na życie może liczyć na 5 proc. zniżki.

( źródło: „Gazeta Prawna” z 22.11.2007 r. )

www.gu.com.pl

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz