Jesteś tutaj:

Czy już wiesz, jak znaleźć naprawdę dobrą i ciekawą pracę?Droga Internautko / Drogi Internauto,

Jesteś zainteresowany pracą w charakterze agenta ubezpieczeniowego. Nie masz doświadczenia ani odpowiednich uprawnień. Nic nie szkodzi. Wystarczy, że jesteś ambitnym człowiekiem otwartym na nowe wyzwania. Pokażemy Ci na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego a także pomożemy Ci zdobyć odpowiednie uprawnienia.

Mało tego, jeżeli pomyślnie przejdziesz przez wszystkie etapy, możemy zagwarantować Ci atrakcyjną i dobrze płatną pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany propozycją pracy w naszej firmie, współpracą z miłymi i sympatycznymi ludźmi, prosimy Cię o przesłanie CV, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wszelkie informacje o nas, o tym, czym się zajmujemy, a także wiele innych przydatnych materiałów, znajdziesz na stronie internetowej www.intertur.com.pl (przejrzyj panel u góry oraz ten, po Twojej lewej stronie)

Serdecznie zapraszamy !

Bożena Banaszuk-Kostrzewa, Kierownik Działu Ubezpieczeń

 

 

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz