Jesteś tutaj:

Rocznica współpracy Nissana i Hestii

14 grudnia, w siedzibie STU Ergo Hestia S.A., w Sopocie, odbyło się uroczyste spotkanie,  inspirowane pierwszą rocznicą podpisania Umowy o współpracy pomiędzy Nissan Sales Cenral & Eastern Europe, a towarzystwem Ergo Hestia, dotyczącej pakietowych ubezpieczeń komunikacyjnych dla posiadaczy samochodów sprzedawanych w sieci dealerskiej Nissana.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz obu spółek, oraz reprezentanci firmy brokerskiej TUR oraz agencji INTER-TUR, prowadzących obsługę Programu ubezpieczeń NISSAN – HESTIA.

Spotkanie to stało się okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy i prezentacji zamierzeń, dotyczących nowych projektów i planów na kolejny rok.

Pomimo, iż był to jubileusz pierwszej rocznicy zawarcia Umowy, współpraca pomiędzy korporacją Nissan a firmą Ergo Hestia datuje się już od 2002 roku, kiedy to negocjacje prowadzone przez brokera TUR, zaowocowały podpisaniem w czerwcu tego rok Generalnej umowy ubezpieczenia, pomiędzy ówczesnym importerem samochodów marki Nissan, firmą Nissan Poland a ubezpieczycielem z Sopotu.

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz