Jesteś tutaj:

Garnki, żarówki i polisy

Oczywiście, wszystko zależeć będzie od konkretnego sprzedawcy, jego talentu, uroku osobistego, profesjonalizmu wreszcie, bo rozumiem, że Zepter już szkoli swoich ludzi w produktach finansowych. A przecież konstrukcja polisy jest nieco bardziej skomplikowana niż konstrukcja nawet najbardziej wyrafinowanego garnka.

Bardzo chciałabym porozmawiać z szefami Zeptera, a zwłaszcza tym kimś, kto całą rzecz wymyślił. Sądzę, że to łebski człowiek i artysta w swoim fachu. Od razu przypomniał mi się mój niedawny rozmówca, dyr. Jacek Konieczny z Inter Partner Assistance, od 1 lutego br. nowy dyrektor sprzedaży, który też co rusz zaskakuje swoją firmę nowymi pomysłami. Któż ze „zwyczajnych” dyrektorów wymyśliłby bowiem np. taki assistance dla żarówek??? Zainteresowanych rozmową z dyrektorem Koniecznym odsyłam do „Gazety Ubezpieczeniowej” nr 10, która na rynku ukaże się 4 marca. rnrnrnOstatnio intryguje mnie też inny temat, – jaki jest mniej więcej przedział wieku naszych pośredników finansowych i ubezpieczeniowych? Kto tam przeważa: młodzi, zdolni i prężni 20-latkowie?, łebscy i już oblatani 30-latkowie?, starzy wyjadacze i lisy chytrusy 40-latkowie?, a może 50-latkowie z oszronioną głową, ale bogaci doświadczeniem życiowym i zawodowym?

Chociaż między Bogiem a prawdą, kto jest „młody” a kto „stary”? Kryteria bardzo się zmieniają w tym względzie. Dla Balzaka kobieta 30-letnia (z hakiem) była już doświadczoną, często przeżytą matroną. rnrnrnA „staruszki”? Mój mąż opowiedział mi kiedyś, jak to przed laty młody reporter „Życia Warszawy” z działu miejskiego napisał notkę, że tramwaj potrącił 50-letnią staruszkę. Potem ta „staruszka” goniła z parasolem owego chłopczynę po całej redakcji, a wyglądała, że ho, ho...rnrnrnNie muszę dodawać, że dawno wyszłam z wieku balzakowskiego i podpadam bardziej pod tą „50-letnią staruszkę”. Parasol w redakcji mam.

Bożena M. Dołęgowska-Wysocka, Gazeta Ubezpieczeniowa 

www.gu.com.pl

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz