Jesteś tutaj:

BRE Ubezpieczenia: prezent dla kobiet na 8 marca

Nie od dziś wiadomo, że lepszymi kierowcami są kobiety. Z danych z 2006 roku wynika, ze co 3 kobieta ma prawo jazdy. Przedstawicielki płci pięknej rzadziej niż mężczyźni doprowadzają do wypadków z powodu niedostosowania prędkości do warunków na drodze. Uczestniczą w mniejszej liczbie zdarzeń drogowych, a skutki tych kolizji są dużo łagodniejsze. Panie przewyższają mężczyzn przede wszystkim cierpliwością i rozwagą.

Obecnie kobiety stanowią 14% klientów, posiadających polisy samochodowe zakupione na platformach współtworzonych przez BRE Ubezpieczenia oraz mBank i MultiBank. Kobiety zwracają jednak większą niż mężczyźni uwagę na dodatkowe elementy oferty ubezpieczeniowej, której szeroki wachlarz jest dostępny zarówno w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBanku, jak i Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych MultiBanku.

Z okazji Dnia Kobiet BRE Ubezpieczenia oferuje klientkom ubezpieczenie "samochód zastępczy" za 1 zł miesięcznie. Ubezpieczenie polega na udzieleniu natychmiastowej pomocy assistance, jeżeli pojazd został unieruchomiony w wyniku wypadku drogowego na terenie Polski, a w szczególności obejmuje:

- Naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia - w celu usprawnienia pojazdu centrum alarmowe przysyła na miejsce awarii pomoc drogową.

- Holowanie pojazdu - jeżeli nie jest możliwa naprawa pojazdu, pilot odholuje pojazd do najbliższego punktu obsługi, albo miejsca zamieszkania ubezpieczonego. rnrn- Organizację wynajmu samochodu zastępczego i pokrycie kosztów wynajmu maksymalnie na 7 dni.

W Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBanku, jak i Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych MultiBanku klienci mają do wyboru następujące Ubezpieczenia dodatkowe:

- Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków Komunikacyjnych z sumą ubezpieczenia 10tys i 20tys PLN,

- Assistance w 4 wariantach,

- Samochód zastępczy,

- Ochrona Prawna Posiadacza Pojazdu, rnrn- Trwała Niezdolność do Pracy w Wyniku Wypadku Komunikacyjnego, rnrn- Ubezpieczenie Życia Posiadacza Pojazdu,

- Pobyt w Szpitalu w Wyniku Wypadku Komunikacyjnego.

www.gu.com.pl

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz