Jesteś tutaj:

Polisa dla kobiet w ciąży

- Okres karencji trwa od 8 do 12 miesięcy, choć zdarza się, że niektóre Towarzystwa nie stosują karencji, w związku z czym świadczenia z tytułu ubezpieczenia przysługują kobiecie już od pierwszego dnia trwania umowy. Tak jest w przypadku Towarzystwa Signal Iduna. Wykupując wariant ubezpieczenia CLASSIC za 109 zł miesięcznie, 30-letnia kobieta uzyskuje dostęp do nielimitowanych konsultacji u lekarza ginekologa z dostępem do niezbędnych badań i zabiegów już od pierwszego dnia trwania umowy ubezpieczenia – mówi Zofia Dmochowska z Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o.

Prywatny poród na koszt ubezpieczyciela rnPolisa zdrowotna zapewnia kobiecie fachowe prowadzenie ciąży, czyli nielimitowane wizyty u ginekologa, wszelkie niezbędne zabiegi i badania, a także komfortowe warunki porodu w szpitalu współpracującym z ubezpieczycielem. Wszystko to na koszt ubezpieczyciela.

- W przypadku wykupienia wariantu szpitalnego Medium lub Maximum Signal Iduna, za który 30-letnia kobieta zapłaci 100 lub 109 złotych miesięcznie, ubezpieczenie obejmuje poród, który będzie miał miejsce nie wcześniej niż 12 miesięcy po zawarciu umowy ubezpieczenia, dlatego należy wykupić ubezpieczenie na około 4 miesiące przed planowanym zajściem w ciążę.- mówi Z. Dmochowska.

Komfortowe warunki porodu przewidują również obecność osoby towarzyszącej w trakcie porodu, oraz za zgodą lekarza prowadzącego, bezpłatne znieczulenie do porodu wykonywane bez wskazań medycznych - na życzenie ubezpieczonej. Ubezpieczenie szpitalne obejmie ponadto 15 lub 22 rodzaje operacji a także zagwarantuje komfortowe warunki hospitalizacji oraz pokój 1- lub 2-osobowy o podwyższonym standardzie w jednym ze szpitali współpracujących.

Ubezpieczenie VIP

Kompleksowa opieka medyczna nad przyszłą mamą i jej nowonarodzonym dzieckiem wraz z leczeniem szpitalnym na terenie całej Europy przysługuje posiadaczkom prestiżowej polisy ONE HEALTH. Jest to oferta skierowana do osób bardziej wymagających, a także o nieco zasobniejszych portfelach. Ubezpieczyciel zapłaci za komfortowe warunki porodu nawet 20 tys. złotych, bez względu na to czy poród będzie przebiegał bez, czy z komplikacjami. W zakresie ubezpieczenia znajduje się cesarskie cięcie na podstawie decyzji pacjentki lub zalecenia lekarza, włącznie z przed- i poporodową opieką medyczną. Jeżeli pacjentce bardziej odpowiada poród w domu, IHI również pokryje koszty takiego porodu wraz z opieką położniczą oraz pielęgniarską. Ubezpieczenie przewiduje nawet zwrot wydatków na poród w następstwie leczenia bezpłodności.

Nowo narodzone dziecko zostaje objęte ochroną pod warunkiem przesłania świadectwa urodzenia w ciągu trzech miesięcy po porodzie. Dziecko ubezpieczone jest bezpłatnie razem z rodzicem aż do 9 roku życia włącznie (bezpłatne ubezpieczenie dotyczy maksymalnie dwojga dzieci na jedną osobę opłacającą składkę). 30-letnia kobieta zapłaci za prestiżową polisę ONE HEALTH około 600 złotych miesięcznie. Ale UWAGA! Świadczenia z tytułu prowadzenia ciąży i porodu w ramach polisy IHI są dostępne dopiero po 12 miesiącach od zawarcia umowy ubezpieczenia.

www.gu.com.pl

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz