Jesteś tutaj:

Okrągłe rocznice firm z Grupy TUR

Wtedy to firma TUR zaczęła oferować usługi ubezpieczeniowe, ze szczególnym uwzględnieniem oceny ryzyka ubezpieczeniowego, tworzenia programów ubezpieczeniowych i ogólnych warunków ubezpieczeń oraz oczywiście pośrednictwa ubezpieczeniowego. Śmiało można stwierdzić, że firma aktywnie uczestniczyła w tworzeniu się, raczkującego wówczas, rynku ubezpieczeniowego w Polsce.

TUR, jako profesjonalny podmiot tego rynku, doprowadził do powstania w 1993 roku, tzw. Grupy TUR, zajmującej się komplementarną obsługą ubezpieczeń. Nastąpiło to poprzez powołanie do życia siostrzanej spółki INTER-TUR Sp. z o.o. oraz innych podmiotów, w tym TUR ASSISTANCE East-West Sp. z o.o., czy Inter-Risk Sp. z o.o., obsługujących polski rynek ubezpieczeń oraz rynki krajów Europy środkowo-wschodniej (Ukraina, Białoruś).

Szczególną rolę na rynku ubezpieczeń w naszym kraju, odgrywa obecnie Zakład Usług Ubezpieczeniowych INTER-TUR, działający jako multiagencja i obchodzący w tym roku również okrągłą rocznicę swojego istnienia. Agencja INTER-TUR już bowiem od 15 lat współpracuje z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, oferując przede wszystkim ubezpieczenia majątkowe, w tym komunikacyjne. Spółka ta, na przestrzeni lat, wyspecjalizowała się w technicznej obsłudze dedykowanych programów i pakietów ubezpieczeniowych, zwłaszcza tych, które zostały przygotowane i wynegocjowane przez brokera TUR. Multiagencja oferuje także obsługę ubezpieczeń skierowanych do odbiorców indywidualnych oraz małych i średnich firm. INTER-TUR opiera aktualnie swą działalność na współpracy z rozwijającą się siecią partnerską. Współpracuje obecnie nie tylko z indywidualnymi pośrednikami, lecz również z dealerami samochodowymi, administrując programami ubezpieczeniowymi dla znanych marek (tzw. programy dealerskie).

Zarówno TUR jak i INTER-TUR są założycielami i czynnymi członkami Izby Gospodarczej Ubezpieczeń i Obsługi Ryzyka, co znakomicie pozwala na obserwację zmian, trendów i działań zmierzających do podnoszenia poziomu usług, do stałego zapewnienia sobie możliwości bieżącej współpracy z ludźmi związanymi z rynkiem ubezpieczeniowym, a także uczestniczenia w procesie ustawicznej edukacji ubezpieczeniowej.

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz