Jesteś tutaj:

Allianz: kolejne wsparcie dla polskiej transplantologii

26 kwietnia o 13.00 w meczu charytatywnym na stadionie Polonii Warszawa zagrają drużyna przedstawicieli mediów kontra drużyna gwiazd. Wystąpią m.in. Tomasz Lis, Maciej Orłoś, Maciej Kurzajewski oraz Mariusz Czerkawski, Rafał Maserak, Marcin Mroczek, Maciej Stuhr, Paweł Deląg, Przemysław Saleta i Zbigniew Zamachowski.

Allianz już od wielu lat promuje ruch transplantologiczny w Polsce. W lutym 2005 roku firma wspierała organizacyjnie i finansowo Światowe Igrzyska Zimowe Nicholas Cup w Zakopanem dla dzieci po przeszczepie narządów.

Allianz nie tylko promuje transplantację, ale także ubezpiecza dawców. W 2005 roku firma wprowadziła specjalne ubezpieczenie na życie obejmujące ochroną dawców nerek lub fragmentów wątroby. 

Zwykle firmy odmawiają ubezpieczania takich osób. Allianz Polska chroni dawców, co więcej, oferujemy im takie ubezpieczenia bezpłatnie- mówi Jerzy Nowak, wiceprezes TU Allianz Życie. rnrnPonadto Allianz zdecydował się ubezpieczać na specjalnych warunkach ekipy lekarzy podróżujące do dawców.

www.gu.com.pl

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz