Jesteś tutaj:

UNIQA: nowe produkty komunikacyjne w ofercie

UNIQA poszerzyła swoją ofertę o ubezpieczenie Mini Assistance, które można wykupić jednocześnie z zawarciem umowy ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych.

W przypadku unieruchomienia pojazdu wskazanego w umowie ubezpieczenia wskutek wypadku lub awarii, Mini Assistance gwarantuje naprawę na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu lub do miejsca zamieszkania i pokrycie kosztów parkingu. Możliwe jest również holowanie innego pojazdu uszkodzonego wskutek wypadku.

Drugim nowym produktem w pakiecie Auto&Przestrzeń jest ubezpieczenie AutoSzyby PLUS24, w ramach którego organizowana jest usługa naprawy szyby (czołowej, bocznej, tylnej) lub jej wymiany.

UNIQA zwraca koszty zakupu i wymiany szyby dla danej marki i modelu pojazdu, jak również koszty wykonania usługi oraz parkowania uszkodzonego pojazdu w miejscu strzeżonym.rnrnIstotne zmiany zostały wprowadzone także w ubezpieczeniu Assistance Auto PLUS24service.

Bogaty wariant STANDARD, nieodpłatnie dodawany do ubezpieczenia Auto Casco, można obecnie rozszerzyć o warianty KOMFORT A, B i C, które pozwalają uzupełnić zakres usługi assistance o dodatkowe świadczenia, w tym wynajem samochodu zastępczego. Warianty dobrowolne można dowolnie ze sobą łączyć, w zależności od potrzeb klienta.

Korzystając z ubezpieczenia szyb i Mini Assistance, oraz wariantów KOMFORT przy klasycznym assistance komunikacyjnym, klient może za stosunkowo niewielką składkę rozszerzyć zakres ochrony o standardowo wyłączane ryzyka - mówi Marek Dmytryk, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Komunikacyjnych w UNIQA Towarzystwie Ubezpieczeń SA. - Zmiany, które właśnie wprowadziliśmy, zwiększają elastyczność naszych produktów i pozwalają ubezpieczonemu na optymalne dostosowanie warunków oraz wysokości składki do potrzeb. - dodaje.

Szczegółowe informacje nt. nowych produktów komunikacyjnych UNIQA znajdują się na stronach internetowych UNIQA.pl, a wkrótce ich zakup będzie możliwy przez portal UNIQA24.pl.

www.gu.com.pl

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz