Jesteś tutaj:

PZU: nowa oferta mieszkaniowa - PZU DOM Grupowy

PZU DOM Grupowy jest wersją ubezpieczenia mieszkaniowego PZU DOM, która umożliwia ubezpieczenie ruchomości domowych, murów, odpowiedzialności cywilnej i następstw nieszczęśliwych wypadków domowników oraz assistance.

Ubezpieczającym jest podmiot zarządzający zasobami mieszkaniowymi (spółdzielnia, wspólnota, itp.), który działa jako płatnik składek w imieniu ubezpieczonych (lokatorów). Obciążenie ubezpieczonych składką odbywa się poprzez doliczenie jej do opłat za eksploatację mieszkania.

Unowocześniliśmy nasz dotychczasowy produkt tak, aby stał się atrakcyjniejszy dla klientów i bardziej konkurencyjny wobec propozycji innych ubezpieczycieli - mówi Wojciech Dzięcioł, koordynator w Biurze Zarządzania Produktami PZU SA.

Konstrukcja produktu PZU DOM Grupowy zapewnia ubezpieczonemu pokrycie szkód w takich przypadkach jak:

• zalanie mieszkania (przez sąsiada, awaria pralki, niezakręcony kran, itp.),

• kradzież przedmiotów na skutek włamania do mieszkania,

• zniszczenie przedmiotów wskutek pożaru, rn• rabunek przedmiotów \"na ulicy\" (kradzież torebki, telefonu, roweru, itp.),

• zniszczenia przedmiotów przez obce osoby (wybicie szyb okiennych, uszkodzenie drzwi wejściowych, itp.)

Z punktu widzenia ubezpieczonych do zalet produktu należy zaliczyć:

• zachowany zakres korzyści z wersji indywidualnej produktu,

• obniżenie obciążenia finansowego poprzez zastosowanie składek miesięcznych, rn• ułatwiony proces zawierania umowy i obsługi płatności,

• możliwość przerw w czasie ochrony bez konieczności ponownego przystępowania do umowy (dzięki unikalnej konstrukcji miesięcznych okresów odpowiedzialności w ramach umowy ubezpieczenia na czas nieokreślony).

Dodatkowym atutem oferty jest system likwidacji szkód PZU, który gwarantuje szybką reakcję na potrzeby ubezpieczonych i fachową pomoc. PZU dysponuje największą w kraju siecią placówek, zatrudnionych likwidatorów i mobilnych ekspertów. Istnieje też możliwość telefonicznego i internetowego zgłaszania szkód.

Równolegle z ubezpieczeniem PZU Dom Grupowy zainicjowany został program prewencyjny, który przewiduje refundację wydatków ponoszonych przez korzystające z ubezpieczenia spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców. Program pozwoli na dodatkowe inwestycje na rzecz lokalnych społeczności w takie rozwiązania jak: bezpieczne place zabaw, ścieżki rowerowe, barierki ochronne, systemy alarmowe, itp.

www.gu.com.pl

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz