Jesteś tutaj:

Proama: Laur w plebiscycie Rynkowy Lider Innowacji 2012

- Bardzo ważnym elementem naszej strategii jest innowacyjność. Postawiliśmy sobie za cel, że nie uruchamiamy kanału, czy produktu, jeżeli nie możemy być bardziej innowacyjni niż inne podmioty funkcjonujące na rynku – wyjaśnia Robert Sokołowski, dyrektor generalny Proama. - Staramy się także być innowacyjni w stosunku do naszych partnerów biznesowych, aby im pracowało się coraz łatwiej z nami. Na przykład dla agentów wdrożyliśmy pierwszy zupełnie pozbawiony papieru i zbędnych raportów proces sprzedaży polis – dodaje.

Program Rynkowy Lider Innowacji jest skierowany do firm, „dla których nadrzędną ideą jest dbałość o najwyższą jakość swoich produktów, usług, wdrożonych standardów zarządzania czy obsługi klienta.”rnrnW uzasadnieniu werdyktu kapituły Programu czytamy:

„Proama otrzymała decyzją Kapituły Programu Rynkowy Lider Innowacji 2012 tytuł laureata programu z uwagi na innowacyjną na rynku ofertę. Proama oferuje maksymalne zniżki przy ubezpieczeniach komunikacyjnych, sięgające 70%, wprowadziła do swojej oferty ubezpieczenie od utraty pracy, dedykowane dla właścicieli pojazdów.”

Kapituła doceniła również NNW Domowe, które jest uzupełnieniem NNW Komunikacyjnego i daje ochronę w razie wypadków w życiu codziennym, poza ruchem drogowym. Za nowoczesne uznała również Osobistego Doradcę i wdrożenie systemu, który pozwala na personalizację kontaktów z klientami.

- Bardzo nas cieszy to wyróżnienie, gdyż odzwierciedla ciężką pracę naszego zespołu oraz naszą aspirację bycia najbardziej nowoczesną organizacją wśród tradycyjnych firm ubezpieczeniowych – dodaje Robert Sokołowski,

www.gu.com.pl

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz