O NAS

Superpolisa Intertur sp. z o.o.

Jesteśmy spółką, która już od 1993 roku działa na polskim rynku usług ubezpieczeniowych.

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych, oferowanych osobom prywatnym oraz małym i średnim przedsiębiorcom.

Jako multiagencja ubezpieczeniowa, działamy pod marką SUPERPOLISA, w ramach grupy MAK i współpracujemy z większością liczących się towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Naszą działalność opieramy przede wszystkim na współpracy z Siecią partnerską, skupiającą agentów ubezpieczeniowych, z terenu zarówno woj. mazowieckiego, jak i całego kraju.   Tym co nas wyróżnia na rynku, to nowoczesne rozwiązania informatyczne, umożliwiające sprawne porównanie ofert wielu firm ubezpieczeniowych, sprzedaż polis oraz ich rozliczenie. W efekcie, prowizje naszych partnerów rozliczają się automatycznie a znacznemu skróceniu ulega czas poświęcony na zawarcie ubezpieczenia i obsługę Klienta.

Praca Pionu agencyjnego naszej firmy opiera się na prowadzeniu i rozwijaniu Sieci Partnerskiej. Następuje to poprzez zapewnienie naszym współpracownikom możliwości oferowania większości dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych, w tym także produktów ekskluzywnych – dedykowanych wyłącznie klientom SUPERPOLISA INTER-TUR.

Bardzo atrakcyjne warunki tej współpracy, miła i w pełni profesjonalna obsługa, jaką zapewniają nasi pracownicy oraz szereg innych zalet powodują, że nasza sieć stale się rozwija.

Follow us: