Jesteś tutaj:

Link4 ubezpiecza auta zabytkowe

Według szacunkowych danych, w Polsce jest zarejestrowanych 95 400 samochodów, które mają powyżej 25 lat, co stanowi około 1 procent krajowego parku samochodów osobowych. Wśród nich znajdują się samochody zabytkowe, czyli posiadające tzw. „żółte tablice”, a także samochody historyczne, czyli starsze niż 40 lat oraz starsze niż 25 lat rni uznane przez uprawnionego rzeczoznawcę samochodowego za pojazdy unikatowe (nie produkowane od minimum 15 lat) lub takie, które mają szczególne znaczenie dla historii motoryzacji.

Posiadacze takich samochodów mogą zakupić w Link4 ubezpieczenie OC dla swojego pojazdu, na okres 1 roku, 6 lub 3 miesięcy. W ubezpieczeniu Oldtimer24, Link4 honoruje zniżki, wynikające z historii ubezpieczeniowej kierowcy – również w przypadku oferty sezonowych okresów ubezpieczenia.

Wprowadzenie ubezpieczenia OC przeznaczonego dla oldtimer’ów jest pierwszym krokiem Link4 w opracowaniu pełnej oferty ubezpieczeniowej dla aut zabytkowych rni historycznych. W następnym etapie, na podstawie doświadczeń związanych rnz ubezpieczaniem w zakresie OC, firma przedstawi ofertę autocasco dla tej kategorii aut.

"Ubezpieczenie Oldtimer24 jest odpowiedzią na coraz częściej zadawane przez naszych klientów pytania na temat ubezpieczeń dla aut zabytkowych i historycznych. Okazuje się, że na rynku ubezpieczeniowym nie ma dobrej oferty dla właścicieli tzw. oldtimer’ów. Biorąc pod uwagę specyfikę użytkowania tych samochodów, doszliśmy do wniosku, że atrakcyjna cena i elastyczność w wyborze okresu ubezpieczenia OC, spełni główne potrzeby szerokiej grupy pasjonatów motoryzacji i miłośników starych aut. Pozwoli nam to również w przyszłości na wypracowanie atrakcyjnej oferty ubezpieczenia AC. Oczywiście moment wprowadzenia przez Link4 ubezpieczenia Oldtimer24 nie jest przypadkowy – zaczyna się sezon rajdów i zlotów miłośników klasycznych pojazdów” - powiedziała Zofia Dzik, prezes Link4 TU SA.

www.gu.com.pl

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz