Jesteś tutaj:

Ergo Hestia: renty nieograniczone

Ubezpieczenia oszczędnościowe dające pełną gwarancję i bezpieczeństwo świadczeń zyskują w ostatnim czasie ponownie na popularności. Ostatnie wydarzenia na rynkach finansowych na świecie dodatkowo zwróciły uwagę klientów na produkty zapewniające finansowe bezpieczeństwo na emeryturze.

- W odpowiedzi na to zainteresowanie wprowadzamy szereg nowych rozwiązań w ubezpieczeniach na życie Eventus i Sjesta - mówi Tomasz Maliński, dyrektor Biura Produktów na Życie STUnŻ Ergo Hestia SA. - Modyfikacje znacznie zwiększają elastyczność produktów - klient ma teraz możliwość podnoszenia i obniżania składki ubezpieczeniowej. Każda taka operacja powoduje zmianę wysokości renty. Ergo Hestia wydłużyła też okres gwarantowanej wypłaty renty. Świadczenie jest teraz realizowane dożywotnio, ale nie krócej niż do 80. roku życia klienta. W razie wcześniejszej śmierci ubezpieczonego rentę przejmie wyznaczona przez niego osoba.

Ubezpieczenie Sjesta zyskało też dodatkowy atut: możliwość nieograniczonego podnoszenia świadczeń dzięki dokonywaniu wpłat dodatkowych. Są one inwestowane zgodnie z wybraną przez klienta strategią. Posiadacz polisy może dysponować swobodnie tymi środkami, dokonując wypłat lub przeznaczając kapitał na powiększenie renty.

Ergo Hestia jest liderem w sprzedaży ubezpieczeń rentowych na polskim rynku. Produkty te zapewniają możliwość gromadzenia kapitału poprzez wpłaty regularnych lub jednorazowej składki. Zgromadzone środki służą do wypłaty ubezpieczonemu dożywotniej renty, której wysokość zagwarantowana jest już w dniu zawierania umowy ubezpieczenia i dodatkowo wzrasta wskutek przyznawania udziału w zysku.

www.gu.com.pl

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz