Jesteś tutaj:

Ubezpieczenia ochrony prawnej

Zakres ochrony rnProdukty tego typu umożliwiają łatwy dostęp do profesjonalnej opieki w zakresie obejmującym m.in. dochodzenie odszkodowań, prawo pracy, sprawy karne, ubezpieczenia społeczne. Z ochrony skorzystamy zarówno w sporach z pracodawcą, który nie chce zapłacić nam wynagrodzenia za godziny nadliczbowe, jak i w procesie z firmą, która remontowała nasze mieszkanie, ale nie wywiązała się z umowy i zniszczyła nam np. meble.

- Jeden z wariantów polisy Euroadwokat obejmuje ochroną całą rodzinę ubezpieczonego, a składka przy sumie ubezpieczenia na poziomie 75 tys. zł wynosi jedynie 260 zł rocznie i jest niezależna od liczby domowników– dodaje B. Janyga.

W zależności od tego, jaką opcję ubezpieczenia wybierzemy, może ono obejmować nie tylko życie prywatne i zawodowe ale także sprawy związane z komunikacją drogową i pojazdami. Dodatkowo ubezpieczeni mogą zostać objęci również ochroną ubezpieczeniową jako piesi, rowerzyści i podróżni (pasażerowie pojazdów). Produkt ten w zależności od potrzeb uwzględnia również ochronę prawną nieruchomości, mieszkań i lokali.

www.gu.com.pl

 

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz