Jesteś tutaj:

Ergo Hestia: wernisaż w Zielonej Bramie

Podczas imprezy zostaną zaprezentowane prace laureatów Artystycznej Podróży Hestii z lat 2002–2009 oraz zwycięzców Grand Tour DKV z 2008 roku - hiszpańskiej edycji konkursu.

Ci, którzy nie dotrą do Zielonej Bramy w Gdańsku, będą mogli zobaczyć za darmo ekspozycję reprodukcji fotograficznych zwycięskich prac na sopockim Molo. A już w październiku część prac laureatów trafi za granicę. Zostaną pokazane publiczności w Hiszpanii, gdzie rozpocznie się cykl wystaw.

Artystyczna Podróż Hestii to projekt realizowany przez Ergo Hestię od 2002 roku. W konkursie wyłaniany jest najzdolniejszy student IV lub V roku ASP. Zwycięzca jedzie na miesięczne stypendium do Nowego Jorku. W ubiegłym roku konkurs został wzbogacony o współpracę z Uniwersytetem w Walencji, gdzie powołano do życia bliźniaczy konkurs. Tegoroczna 8. edycja została rozszerzona o wszystkie działające w Polsce akademie sztuk pięknych (do tej pory konkurs skierowany był do studentów gdańskiej uczelni). Tegorocznym zwycięzcą konkursu został Miłosz Wnukowski z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

www.gu.com.pl

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany pracą w ubezpieczeniach, chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? 

Poprowadzimy Cię za rękę, zorganizujemy szkolenia, pokażemy jak zacząć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 609 527 959

 

Zapisz