Firma Inter Partner Assistance Polska, wraz z portalem otoMoto.pl, wprowadziła nową pro kliencką usługę – inspekcję auta wystawionego na sprzedaż w internecie. Oferta ta jest skierowana zarówno do kupujących, jak i sprzedających samochód za pośrednictwem serwisu otoMoto.pl.

Kupno używanego auta to bardzo często ryzykowne przedsięwzięcie. Klienci mogą przebierać w licznych ofertach, wśród których niestety nie brakuje pułapek. Pomimo że w wielu ogłoszeniach znajdują się opisy sugerujące bezwypadkową przeszłość auta i jego idealny stan, to bardzo często wprawne oko specjalisty jest w stanie wykryć bardziej lub mniej poważne nieprawidłowości.

Inspekcje przeprowadzane przez Inter Partner Assistance Polska to rozwiązanie, które pozwala zweryfikować wiarygodność oferty sprzedaży bez wychodzenia z domu. Klient, który zdecyduje się sprawdzić stan wybranego samochodu, otrzyma raport składający się z obszernej dokumentacji zdjęciowej oraz protokołu opisującego stan pojazdu. Dokumentacja fotograficzna przedstawia ważne elementy auta oraz ewentualne usterki. W protokole znajdują się z kolei informacje o zgodności faktycznego wyposażenia z opisem przedstawionym w ogłoszeniu oraz komentarz o stanie nadwozia, wnętrza i silnika. Wraz ze wzmiankami o ewentualnych rysach, korozji, grubości powłoki lakierniczej, wyciekach, zabrudzeniach itp. inspektor Inter Partner Assistance Polska przekazuje także swoje ogólne wrażenia po przeprowadzonej inspekcji.

Inspekcje pojazdów wykonywane przez Inter Partner Assistance Polska są oferowane zarówno z myślą o sprzedających jak i kupujących w serwisie otoMoto.pl. Dla potencjalnego nabywcy pojazdu oferta ta jest wygodnym rozwiązaniem, szczególnie gdy sprzedawane auto znajduje się w odległym miejscu. W ten sposób oszczędza on zarówno własny czas jak i pieniądze związane z podróżą. Z kolei sprzedawcy, posługując się raportem inspekcji przeprowadzonej przez specjalistów Inter Partner Assistance Polska, pokazują, że ich ogłoszenie jest wiarygodne.

– Nasze inspekcje dla klientów serwisu otoMoto.pl to innowacja na rynku. Poszukując samochodu za pośrednictwem internetu nie trzeba już samemu sprawdzać wiarygodności ogłoszenia. Dzięki temu oszczędzamy czas, pieniądze i otrzymujemy fachową pomoc specjalistów. Pozwala to w pełni wykorzystać wolność i szybkość jaką daje nam internet bez rezygnacji z bezpieczeństwa zakupu. – mówi Jacek Konieczny, dyrektor Departamentu Handlowego Inter Partner Assistance Polska

Inspekcje Inter Partner Assistance Polska można zamówić w serwisie otoMoto.pl klikając na link znajdujący się przy ogłoszeniu i wypełniając krótki formularz. Inspektorzy, po wcześniejszym kontakcie ze sprzedającym, pojadą w dowolne miejsce w Polsce i ocenią auto przedstawione w ogłoszeniu. Po dokonaniu inspekcji zamawiający otrzyma specjalny link, pod którym znajdzie dokumentację fotograficzną oraz protokół. Niezależnie od miejsca, w którym znajduje się pojazd oraz tego, czy inspekcje zamawia sprzedający czy kupujący, jej koszt wynosi 99 złotych.

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *