środa, 21 marzec 2007

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA wprowadza ofertę kompleksowego ubezpieczenia komunikacyjnego (na miejscu) dla używanych aut sprzedawanych w komisie u autoryzowanego dilera poszerzając zakres usług ubezpieczeniowych, jakimi dysponują autoryzowani dilerzy samochodowi współpracujący z ubezpieczycielem.

Nowe rozwiązanie w zakresie ubezpieczania używanych aut sprzedawanych przez będących partnerami Towarzystwa dilerów samochodowych (w ramach sprzedaży komisowej) przewiduje między innymi zawarcie w cenie pakietu dla samochodów o wieku eksploatacji do 6 lat serwisowego wariantu likwidacji szkód oraz wykupienie konsumpcji sumy ubezpieczenia, z kolei dla samochodów o wieku eksploatacji od 7 do 10 lat zawarcie w cenie pakietu kosztorysowego wariantu likwidacji szkód oraz wprowadzenie konsumpcji sumy ubezpieczenia. Istnieje również możliwość (dla samochodów od 7 roku eksploatacji) zawarcia ubezpieczenia w wariancie serwisowym likwidacji szkód wraz z wykupioną konsumpcją sumy ubezpieczenia po opłaceniu dodatkowej składki.

Kolejną opcją jest możliwość rozszerzenia, za opłatą dodatkowej składki, zakresu ubezpieczenia samochodów o wieku eksploatacji do 6 lat o utrzymanie sumy ubezpieczenia do 6 lub 12 miesięcy jako wartości rynkowej. Niestety, właściciele samochodów starszych niż 6-cio letnie nie mają możliwości skorzystania z powyższego rozwiązania.

www.gu.com.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *