Drużyna Uniqi wygrała trzeci halowy turniej piłkarski PIU Cup 2011. Srebrny medal przypadł piłkarzom Ergo Hestii, a brązowy – drużynie Link4.

W finale turnieju byliśmy świadkami zaciętego boju, którego rozstrzygnięcie przyniosły dopiero rzuty karne. Po regulaminowych 15 minutach gry na tablicy wyników widniał bowiem remis 2:2. Ostatecznie w rzutach karnych 3:2 wygrała Uniqa. To drugie z rzędu zwycięstwo tej drużyny w PIU Cup.

Nie mniej emocji dostarczył kibicom mecz o trzecie miejsce, w którym Link4 pokonał Gras Savoye 4:2. Nagrody indywidualne zdobyli: Paweł Pachar z Ergo Hestii, wybrany najlepszym bramkarzem oraz Artur Lis z Warty – król strzelców turnieju z ośmioma trafieniami na koncie.

Tegoroczny PIU Cup był rekordowy nie tylko pod względem liczby drużyn (ostatecznie wzięło w nim udział 20 ekip), ale także pod względem zainteresowania wśród kibiców. Plac zabaw był nieustannie oblegany przez najmłodszych fanów. Nieco starsi kibice energię spożytkowaną na dopingowanie swoich drużyn, na bieżąco uzupełniali przy grillu.

Podczas ceremonii wręczania nagród podziękował on wszystkim drużynom za występ w turnieju i pogratulował zwycięzcom. PIU już dziś zaprasza na przyszłoroczną czwartą edycję PIU Cup 2012.

www.gu.com.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *