Allianz Polska został głównym sponsorem akcji i meczu „Gra o Życie”. To kolejne przedsięwzięcie, w którym Allianz bierze udział by propagować ruch transplantologiczny w Polsce.

 

26 kwietnia o 13.00 w meczu charytatywnym na stadionie Polonii Warszawa zagrają drużyna przedstawicieli mediów kontra drużyna gwiazd. Wystąpią m.in. Tomasz Lis, Maciej Orłoś, Maciej Kurzajewski oraz Mariusz Czerkawski, Rafał Maserak, Marcin Mroczek, Maciej Stuhr, Paweł Deląg, Przemysław Saleta i Zbigniew Zamachowski.

Allianz już od wielu lat promuje ruch transplantologiczny w Polsce. W lutym 2005 roku firma wspierała organizacyjnie i finansowo Światowe Igrzyska Zimowe Nicholas Cup w Zakopanem dla dzieci po przeszczepie narządów.

Allianz nie tylko promuje transplantację, ale także ubezpiecza dawców. W 2005 roku firma wprowadziła specjalne ubezpieczenie na życie obejmujące ochroną dawców nerek lub fragmentów wątroby. 

Zwykle firmy odmawiają ubezpieczania takich osób. Allianz Polska chroni dawców, co więcej, oferujemy im takie ubezpieczenia bezpłatnie- mówi Jerzy Nowak, wiceprezes TU Allianz Życie. rnrnPonadto Allianz zdecydował się ubezpieczać na specjalnych warunkach ekipy lekarzy podróżujące do dawców.

www.gu.com.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *