W dniach 7-13 marca BRE Ubezpieczenia oferuje klientkom kupującym polisę samochodową w mBanku lub MultiBanku ubezpieczenie samochód zastępczy za 1 zł miesięcznie.

Nie od dziś wiadomo, że lepszymi kierowcami są kobiety. Z danych z 2006 roku wynika, ze co 3 kobieta ma prawo jazdy. Przedstawicielki płci pięknej rzadziej niż mężczyźni doprowadzają do wypadków z powodu niedostosowania prędkości do warunków na drodze. Uczestniczą w mniejszej liczbie zdarzeń drogowych, a skutki tych kolizji są dużo łagodniejsze. Panie przewyższają mężczyzn przede wszystkim cierpliwością i rozwagą.

Obecnie kobiety stanowią 14% klientów, posiadających polisy samochodowe zakupione na platformach współtworzonych przez BRE Ubezpieczenia oraz mBank i MultiBank. Kobiety zwracają jednak większą niż mężczyźni uwagę na dodatkowe elementy oferty ubezpieczeniowej, której szeroki wachlarz jest dostępny zarówno w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBanku, jak i Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych MultiBanku.

Z okazji Dnia Kobiet BRE Ubezpieczenia oferuje klientkom ubezpieczenie "samochód zastępczy" za 1 zł miesięcznie. Ubezpieczenie polega na udzieleniu natychmiastowej pomocy assistance, jeżeli pojazd został unieruchomiony w wyniku wypadku drogowego na terenie Polski, a w szczególności obejmuje:

– Naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia – w celu usprawnienia pojazdu centrum alarmowe przysyła na miejsce awarii pomoc drogową.

– Holowanie pojazdu – jeżeli nie jest możliwa naprawa pojazdu, pilot odholuje pojazd do najbliższego punktu obsługi, albo miejsca zamieszkania ubezpieczonego. rnrn- Organizację wynajmu samochodu zastępczego i pokrycie kosztów wynajmu maksymalnie na 7 dni.

W Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBanku, jak i Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych MultiBanku klienci mają do wyboru następujące Ubezpieczenia dodatkowe:

– Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków Komunikacyjnych z sumą ubezpieczenia 10tys i 20tys PLN,

– Assistance w 4 wariantach,

– Samochód zastępczy,

– Ochrona Prawna Posiadacza Pojazdu, rnrn- Trwała Niezdolność do Pracy w Wyniku Wypadku Komunikacyjnego, rnrn- Ubezpieczenie Życia Posiadacza Pojazdu,

– Pobyt w Szpitalu w Wyniku Wypadku Komunikacyjnego.

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *