Od 1 marca br. usługi assistance komunikacyjnego na rzecz klientów Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group świadczy SOS PZMOT – pionier na polskim rynku assistance drogowego.

Program assistance dla klientów Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group zapewnia pomoc w Polsce i za granicą. Jego atutem jest szeroki zakres dostępnych świadczeń, obejmujących m.in. usprawnienie lub holowanie pojazdu, wynajem samochodu zastępczego, zakwaterowanie w hotelu dla kierowcy i pasażerów, kontynuację podróży, dostarczenie paliwa i części zamiennych, odbiór pojazdu po naprawie, zapewnienie kierowcy zastępczego, a także pomoc tłumacza, zaliczkę gotówkową oraz wsparcie przy odtworzeniu utraconych dokumentów. Z usług można skorzystać m.in. w razie awarii, wypadku, problemów z akumulatorem, przebicia opony, utraty lub zniszczenia kluczyków oraz braku paliwa. Na szybką i skuteczną pomoc mogą liczyć również osoby poszkodowane przez posiadacza polisy OC i AC w Compensa TU S.A.

W ramach programu dostępny jest także serwis informacyjny, szczególnie przydatny przed wyjazdem za granicę. Na życzenie ubezpieczonych SOS PZMOT udziela informacji dotyczących m.in. pogody, kursów walut, przepisów drogowych i celnych, zaleceń medycznych i sanitarnych oraz danych teleadresowych polskich placówek dyplomatycznych w wybranym kraju. rnrnSOS PZMOT jest firmą assistance należącą do Polskiego Związku Motorowego. Usługi pomocy dla kierowców i ich pasażerów świadczy od 1993 roku, będąc tym samym pionierem assistance komunikacyjnego w Polsce. Wysoką jakość usług SOS PZMOT potwierdza certyfikat EN ISO 9001:2000, a także liczne zdobyte przez firmę nagrody i wyróżnienia.

SOS PZMOT jest również częścią europejskiej struktury ARC Transistance, będącej największą na naszym kontynencie organizacją niosącą pomoc osobom zmotoryzowanym. ARC Transistance została założona przez wiodące kluby automobilowe w Europie – m.in. niemiecki ADAC, holenderski ANWB oraz brytyjski AA – w których tradycja niesienia pomocy na drodze sięga przełomu XIX i XX wieku. Dziś zrzesza kluby motorowe z 43 krajów, obejmując ochroną ponad 48 milionów klientów oraz niosąc pomoc w przeszło 13 milionach spraw rocznie.

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *