Platforma HBSFloty (Hestia Business System Floty) wzbogaciła się o nowe rozwiązania. Dzięki nim menedżer floty może w każdej chwili zgłosić zmiany w przedmiocie i zakresie ubezpieczenia.

Platforma HBSFloty pozwala klientowi lub brokerowi na sprawne zarządzanie ubezpieczoną flotą. Dzięki temu systemowi możliwe jest między innymi drukowanie – w każdej chwili i miejscu na świecie – certyfikatów potwierdzających zawarcie umowy ubezpieczenia. Jest to bardzo pomocne, np. w sytuacji, gdy klient zgubi dokumenty ubezpieczeniowe.

– Platforma HBSFloty to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza dla firm, które posiadają swoje oddziały lub handlowców w różnych regionach kraju – mówi Marcin Dębicki, dyrektor Biura Ubezpieczeń Podmiotów Gospodarczych STU Ergo Hestia SA. – Teraz dzięki nowym rozwiązaniom menedżer floty może w każdej chwili zgłosić zmiany w przedmiocie i zakresie ubezpieczenia. Aplikacja jest również dużym wsparciem dla brokerów ubezpieczeniowych działających w strukturach regionalnych.

Nowe rozwiązania pozwalają również na automatyczne generowanie aneksów wyrównujących okres ubezpieczenia w ryzyku OC dla całej floty.

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *