Giełda ostro w dół? Ergo Hestia ma receptę na finansowe bezpieczeństwo: produkty rentowe, szczególnie że ubezpieczenia na życie Eventus i Sjesta są teraz jeszcze lepiej dostosowane do potrzeb klientów.

Ubezpieczenia oszczędnościowe dające pełną gwarancję i bezpieczeństwo świadczeń zyskują w ostatnim czasie ponownie na popularności. Ostatnie wydarzenia na rynkach finansowych na świecie dodatkowo zwróciły uwagę klientów na produkty zapewniające finansowe bezpieczeństwo na emeryturze.

– W odpowiedzi na to zainteresowanie wprowadzamy szereg nowych rozwiązań w ubezpieczeniach na życie Eventus i Sjesta – mówi Tomasz Maliński, dyrektor Biura Produktów na Życie STUnŻ Ergo Hestia SA. – Modyfikacje znacznie zwiększają elastyczność produktów – klient ma teraz możliwość podnoszenia i obniżania składki ubezpieczeniowej. Każda taka operacja powoduje zmianę wysokości renty. Ergo Hestia wydłużyła też okres gwarantowanej wypłaty renty. Świadczenie jest teraz realizowane dożywotnio, ale nie krócej niż do 80. roku życia klienta. W razie wcześniejszej śmierci ubezpieczonego rentę przejmie wyznaczona przez niego osoba.

Ubezpieczenie Sjesta zyskało też dodatkowy atut: możliwość nieograniczonego podnoszenia świadczeń dzięki dokonywaniu wpłat dodatkowych. Są one inwestowane zgodnie z wybraną przez klienta strategią. Posiadacz polisy może dysponować swobodnie tymi środkami, dokonując wypłat lub przeznaczając kapitał na powiększenie renty.

Ergo Hestia jest liderem w sprzedaży ubezpieczeń rentowych na polskim rynku. Produkty te zapewniają możliwość gromadzenia kapitału poprzez wpłaty regularnych lub jednorazowej składki. Zgromadzone środki służą do wypłaty ubezpieczonemu dożywotniej renty, której wysokość zagwarantowana jest już w dniu zawierania umowy ubezpieczenia i dodatkowo wzrasta wskutek przyznawania udziału w zysku.

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *