30 maja br. w siedzibie Grupy Ergo Hestia w Sopocie nastąpiło otwarcie ósmej edycji Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Telewizji "Dwa Teatry". Podczas uroczystości odbyło się wręczenie Wielkiej Nagrody Festiwalu za wybitne kreacje aktorskie w Teatrze Polskiego Radia i Telewizji.

Grupa Ergo Hestia angażuje się w organizację Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Telewizji "Dwa Teatry" od pierwszej jego edycji, czyli od ośmiu lat.rnrnFestiwal Teatru Polskiego Radia i Telewizji "Dwa Teatry" to doroczny przegląd spektakli telewizyjnych i słuchowisk radiowych odbywający się w Sopocie. W tym roku na część konkursową złożą się prezentacje 16 słuchowisk radiowych i 15 spektakli telewizyjnych. Jak co roku nie lada gratką dla publiczności będą spotkania z gwiazdami i reżyserami. Udział swój zapowiedzieli m.in. Dorota Segda, Marian Opania, Krzysztof Kolberger, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Kowalewski oraz Piotr Adamczyk.

Głównymi organizatorami Festiwalu "Dwa Teatry" są Polskie Radio SA oraz Telewizja Polska SA. Producentem Festiwalu jest TVP 3 Gdańsk. Impreza potrwa do 2 czerwca br.

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *