Lekarze biją na alarm: zaszczepmy się przeciwko grypie. Dzięki ubezpieczeniu możemy to zrobić, nie wychodząc z domu.

Na wirusa grypy narażeni są ludzie starsi, dzieci oraz osoby przewlekle chore lub z osłabioną odpornością. Aby uniknąć choroby i mogących pojawić się związanych z nią groźnych powikłań, lekarze zachęcają do profilaktycznych szczepień.

– Dzięki Medical Assistance lekarz przyjedzie do klienta i poda szczepionkę w domu. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie, gdy w rodzinie są małe dzieci. Dzięki temu unikniemy zatłoczonej przychodni i stresu związanego z białym fartuchem – mówi Monika Gąsowska, menedżer produktu w Biurze Ubezpieczeń Indywidualnych Ergo Hestii.

Aby skorzystać z tego rozwiązaniania, wystarczy zadzwonić na infolinię Ergo Hestii i zgłosić zapotrzebowanie na wspomnianą usługę. Kontakt z klientem – ustalenie dogodnych dla niego terminu i miejsca wizyty lekarza – nastąpi w ciągu maksymalnie 15 minut. Zgodnie z umową ubezpieczenia, wizyta lekarza odbędzie się najpóźniej w ciągu czterech godzin.

Dodatkowo w ramach Medical Assistance Ergo Hestia oferuje m.in.: transport medyczny do i ze szpitala, dowóz leków i żywności (wariant podstawowy) oraz cztery wizyty lekarza lub pielęgniarki, opiekę nad dzieckiem lub osobą niesamodzielną, pomoc domową, opiekę nad zwierzętami lub ich transport (wariant rozszerzony). Koszt Medical Assistance to 30 zł rocznie (w pierwszym przypadku) i 60 zł rocznie (w drugim przypadku).

www.gu.com.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *