1500 szkód komunikacyjnych zgłoszono we wtorek i w środę do likwidatorów Ergo Hestii. – To o 35 proc. więcej szkód niż w tym samym okresie w zeszłym tygodniu – mówi Filip Nerc, zastępca dyrektora Biura Likwidacji Szkód.

– Wzrost liczby szkód rozpoczął się we wtorek, 30 listopada. Na razie trudno oszacować, na ile tendencja wzrostowa będzie trwała. Wszystko zależy od sytuacji pogodowej. – podkreśla Nerc.

Najczęstsze szkody komunikacyjne to niewielkie stłuczki – najechanie na tył pojazdu lub przeszkodę stałą (np. słupek, barierkę).

Według ekspertów z Biura Likwidacji Szkód Ergo Hestii najwięcej zgłoszeń wpłynęło z województw mazowieckiego, łódzkiego i wielkopolskiego. Zanotowano tam również największa liczbę interwencji w ramach ubezpieczenia assistance.

www.gu.com.pl

Comment (1)

  1. Binance注册奖金
    10 czerwca, 2026

    Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *