Od 1 września zmotoryzowani klienci Ergo Hestii mogą uchronić się przed skutkami spadku wartości pojazdu oraz utraty zniżki w razie zaistnienia szkody.

Ergo Hestia wprowadziła zmiany w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

W nowej ofercie znajdują się następujące, dodatkowo płatne opcje:

1. Stała suma ubezpieczenia

W momencie wystąpienia szkody za wartość rynkową uznaje się sumę ubezpieczenia na dzień zawarcia umowy. Oznacza to, że ubezpieczyciel podejmuje decyzję o wysokości odszkodowania, pomijając utratę jego wartości w trakcie trwania ubezpieczenia. Dzięki temu klient zyskuje różnicę wartości pojazdu, jaka wynosiłaby między datą zawarcia umowy a dniem, w którym doszło do szkody.

Klient, który posiada ubezpieczenie Autocasco chroni swój samochód nawet do 12. roku eksploatacji. Opcja ta gwarantuje jednoczesne wykupienie ubezpieczenia.

2. Ochrona utraty zniżki

Ta opcja ochroni klientów od utraty zniżki za bezszkodową kontynuację ubezpieczenia w Ergo Hestii oraz bezszkodowy przebieg ubezpieczenia w przypadku wystąpienia jednej szkody. Wykupując taką ochronę, klient zachowa zniżkę na poziomie sprzed zaistnienia szkody. Produkt jest elastyczny i to klient decyduje, czy chce ochronić zniżkę w ubezpieczeniu OC, AC lub obu.

www.gu.com.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *