poniedziałek, 07 maj 2007

7 maja 2007 rozpocznie się drugi etap kampanii reklamowej Generali. Tematem akcji promocyjnej będzie innowacyjne rozwiązanie w zakresie likwidacji szkód, oferowane przez Generali w ramach polisy Autocasco.

Generali jest pionierem na polskim rynku we wprowadzaniu uproszczonej procedury wypłaty odszkodowań. Podczas spotkania z rzeczoznawcą Generali, dopełnia się wszystkich formalności związanych ze szkodą i klient dostaje kartę płatniczą Generali, na którą w ciągu 2 dni wpływa odszkodowanie.
W tym momencie uproszczona procedura będzie dotyczyła szkód do wartości 3 tys. zł. Prawdopodobnie w przyszłości kwota ulegnie podwyższeniu. Pieniądze można będzie bezpłatnie wypłacić z bankomatu lub zapłacić nimi na przykład w serwisie samochodowym. Karta będzie wydawana przez Citibank Handlowy.

Rozwiązanie Generali jest dużą innowacją na rynku – firma nie tylko promuje obrót bezgotówkowy, ale przede wszystkim chce przyspieszyć czas wypłaty odszkodowania z AC.

Zgodnie z umową firma ubezpieczeniowa ma na wypłatę 30 dni. Standard rynkowy to ok. 7 dni. Zaproponowane przez Generali dwa dni to ewenement na rynku.

www.gu.com.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *