Już za kilka dni, multiagencja ubezpieczeniowa INTER-TUR Sp. z o.o. rozpoczyna sprzedaż polis TU PZM S.A. Jest to już dziesiąte towarzystwo ubezpieczeniowe, z którym ta warszawska firma zawarła umowę agencyjną.

Ze współpracą z TU PZM wiążemy naprawdę spore nadzieje – mówi Małgorzata Duchna, dyrektor INTER-TUR. – Sądzimy, że dzięki dobrym warunkom współpracy, jakie zapewniliśmy sobie na starcie, jesteśmy w stanie powalczyć o wysoki przypis, głównie w segmencie małego i średniego klienta. Nie ukrywam, że we współpracy z TU PZM będziemy stawiać na indywidualne ubezpieczenia komunikacyjne i masowe polisy majątkowe, takie jak ubezpieczenia domów i mieszkań. Chcemy też, aby podjęcie współpracy z tym towarzystwem przyczyniło się wymiernie do rozwoju naszej sieci sprzedaży, co zapewnić mają atrakcyjne warunki finansowe dla naszych partnerów oraz konkurencyjne taryfy składek.

Istniejąca od 14 lat multiagencja INTER-TUR specjalizuje się w obsłudze ubezpieczeń indywidualnych, głównie motoryzacyjnych, współpracując m.in. z siecią agentów i osób wykonujących czynności agencyjne. Ponadto firma już od wielu lat jest administratorem programów ubezpieczeń komunikacyjnych dla importerów aut i sieci dealerskich.

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *