Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA po raz kolejny zostało uznane Najlepszym Partnerem w Biznesie. Statuetki Najlepszego Partnera w Biznesie 2007 wręczono podczas uroczystej gali w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Zostały one przyznane w 19 kategoriach. Co roku miesięcznik ekonomiczny Home&Market wyróżnia te firmy, które za rzetelność we współpracy i jakość oferty rekomendowane są przez swoich partnerów. Pod uwagę brana jest ocena działalności w minionym roku.

Ergo Hestię doceniono szczególnie za ofertę ubezpieczeniową dla przemysłu. Ubezpieczenia wielkoprzemysłowe: kopalń, elektrowni i dużych zakładów przemysłowych stanowią istotny element działalności Grupy. Działalność Ergo Hestii na polu ubezpieczeń dla przemysłu polega nie tylko na oferowaniu ubezpieczeń, ale również na doradzaniu w zakresie minimalizacji ryzyka i szacowaniu wartości majątku, który ma być ubezpieczony.

W tym roku firma rozpoczęła doradztwo dotyczące opracowywania i wdrażania systemów zarządzania ryzykiem. Ergo Hestia jest jednym z pierwszym propagatorów tego rozwiązania na polskim rynku.

Oprócz najlepszych ubezpieczeń dla przemysłu nagrodzono również najlepsze: towarzystwo ubezpieczeń na życie, firmę leasingową, wykonawcę budowlanego, sieć handlową, TFI, firmę telekomunikacyjną, agencję reklamową, ubezpieczenia majątkowe dla biznesu, oprogramowanie, edukację, dealera samochodowego, markę samochodu, bank, brokera ubezpieczeniowego, dewelopera, OFE, PTE oraz partnera roku.

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *