I. Okres obowiązywania oferty
Oferta obowiązuje od dnia 01 czerwca 2007 r. do dnia 30 czerwca 2007 r.

II. Przedmiot oferty
Przedmiotem oferty „Zostań z nami – OC taniej” jest promocja ubezpieczenia OC dla posiadaczy nowych i używanych samochodów osobowych oraz ciężarowych do 3,5t.

III. Adresat
Oferta skierowana jest do osób fizycznych lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, którzy w czerwcu 2007 zdecydują się zawrzeć ubezpieczenie OC komunikacyjne na kolejny 12-to miesięczny okres ubezpieczenia pomimo, iż obejmuje ich jeszcze ochrona ubezpieczeniowa wynikająca z posiadania aktualnej polisy w CIGNA STU S.A.

IV. Postanowienia dodatkowe
1. Klienci, którzy zdecydują się w czerwcu na kontynuowanie zawartej w CIGNA STU S.A. umowy ubezpieczenia OC otrzymają dodatkową zniżkę w wysokości 5% od składki wyliczonej na podstawie aktualnie obowiązujących taryf.

2. Ofertę stosuje się w przypadku łącznego spełnienia następujących warunków:

– aktualna polisa OC jest zawarta w CIGNA STU S.A. a nr tej polisy zostanie wpisany na wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia,

– okres odpowiedzialności z polisy kontynuowanej rozpoczyna się nie wcześniej niż od 01 lipca 2007 i nie później niż 31 grudzień 2007r,

– składka (lub jej rata) za ubezpieczenie OC zostanie zapłacona w dniu zawarcia umowy ubezpieczenia,

– ubezpieczany pojazd został zakwalifikowany zgodnie z taryfą składek za ubezpieczenie OC obowiązującą w CIGNA STU SA do jednej z następujących klas taryfowych:
– samochody osobowe, samochody osobowo-ciężarowe (tzw. z kratką)
– samochody ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony

Zniżka NIE DOTYCZY klientów kontynuujących ubezpieczenie OC w CIGNA STU S.A., których okres odpowiedzialności z polisy kontynuowanej rozpoczyna się w czerwcu 2007r.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *