Europ Assistance Polska we współpracy z Subaru Import Polska i brokerem TUR przygotowała program przedłużonych gwarancji wraz z assistance. Oferta dostępna jest zarówno dla właścicieli nowych jak i używanych pojazdów.

Program przedłużonych gwarancji Subaru oferowany jest właścicielom pojazdów o przebiegu nie większym niż 150000 km na okres od 12 lub 24 miesięcy, po wygaśnięciu gwarancji producenckiej. Program obejmuje gwarancją silnik, sprzęgło, skrzynię biegów, układ zawieszenia i przeniesienia napędu, układ kierowniczy, układy elektryczne i elektroniczne, a także układ hamulcowy, wtryskowy i paliwowy, układ chłodzenia, układ klimatyzacji oraz bezpieczeństwa. Ochrona gwarancyjna obejmuje zdarzenia na terenie Polski oraz Europy.

Do każdej wykupionej gwarancji dodawany jest pakiet usług assistance samochodowego. W przypadku awarii lub wypadku, kierowca oraz pasażerowie mogą liczyć na nieodpłatną naprawę na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu lub pojazd zastępczy. W sytuacji, gdy samochód wymagać będzie czasochłonnej naprawy, klienci otrzymają nieodpłatne zakwaterowanie w hotelu lub bilety kolejowe bądź lotnicze, dzięki którym będą mogli powrócić do miejsca zamieszkania lub dojechać do docelowego miejsca podróży.

Dla tych klientów Subaru, którzy wykupią program przedłużonej gwarancji, dostępna będzie również całodobowa infolinia, gdzie uzyskać można informacje o zakresie świadczeń w ramach programu, lokalizacji salonów i serwisów oraz informacje o najszybszych i najkrótszych połączeniach na europejskich drogach.

Usługi assistance dostępne są przez cały okres trwania przedłużonej gwarancji.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *