Ubezpieczenie „Rodzina” oferowane przez Polski Związek Motorowy Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zostało wzbogacone o usługi assistance domowego i medycznego zapewniane przez SOS PZMOT.

Ubezpieczenie „Rodzina” zostało przygotowane przez Polski Związek Motorowy Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group z myślą o zapewnieniu klientom kompleksowej ochrony dopasowanej do ich indywidualnych potrzeb. Jego zaletą są m.in. korzystne sumy ubezpieczenia, szeroki wachlarz objętych ryzyk, a także możliwość wyboru przez klienta zakresu ochrony oraz okresu obowiązywania umowy. Poza ubezpieczeniem mienia, polisa „Rodzina” gwarantuje także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz następstw nieszczęśliwych wypadków. PZM TU S.A. VIG umożliwia również swoim klientom objęcie ochroną domu w budowie.

W celu zagwarantowania posiadaczom ubezpieczenia „Rodzina” jeszcze większego komfortu i bezpieczeństwa, zostało ono wzbogacone o usługi assistance domowego i medycznego. Dzięki temu klienci PZM TU S.A. VIG mogą mieć pewność, że w razie niespodziewanych problemów w domu bądź nagłych kłopotów ze zdrowiem otrzymają szybką i skuteczną pomoc sprawdzonych specjalistów.

W ramach assistance domowego ubezpieczeni mogą bezpłatnie skorzystać z usług takich fachowców, jak ślusarze, hydraulicy, szklarze, elektrycy oraz inni, których pomoc może okazać się niezbędna w razie domowej awarii lub nieprzewidzianego zdarzenia losowego. Gdy zajdzie taka potrzeba, SOS PZMOT zapewnia także dozór mienia oraz zakwaterowanie w hotelu dla wszystkich domowników. W przypadku, gdy mieszkanie lub dom ubezpieczonego przez dłuższy czas nie nadaje się do zamieszkania, ubezpieczenie “Rodzina” pokrywa koszty najmu lokalu zastępczego nawet do 90 dni.

Pakiet assistance domowego w ramach polisy „Rodzina” zapewnia także pomoc w razie nagłego zachorowania klienta. Obejmuje ona m.in. opiekę nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi oraz nad domowymi zwierzętami należącymi do ubezpieczonego. Aby chory nie musiał wychodzić z domu, SOS PZMOT dostarczy również do miejsca jego zamieszkania niezbędne artykuły spożywcze i higieniczne.

Posiadacze polisy „Rodzina” mogą w razie potrzeby skorzystać także z usług assistance medycznego. W ramach programu przysługuje im m.in. bezpłatna domowa wizyta lekarza lub pielęgniarki, transport medyczny do szpitala, a po zakończeniu hospitalizacji – do domu. Ponadto SOS PZMOT gwarantuje dostarczenie do miejsca pobytu ubezpieczonego potrzebnych mu leków.

W celu sprawnego świadczenia usług assistance domowego i medycznego, SOS PZMOT posiada ogólnopolską sieć profesjonalnych usługodawców. Należą do niej m.in. lekarze i pielęgniarki, firmy przewozu medycznego, elektrycy, ślusarze, hydraulicy i inni sprawdzeni fachowcy spełniający wysokie wymagania SOS PZMOT, oparte na międzynarodowych standardach jakościowych grupy ARC Europe.

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *