PZU oferuje nową promocję cenową na ubezpieczenia komunikacyjne. Teraz zarówno nowi jak i dotychczasowi klienci mogą otrzymać do 25% zniżki na ubezpieczenie OC.

Promocja skierowana jest głównie do klientów, którzy przez ostatni rok nie korzystali z ubezpieczenia OC w PZU lub są obecnie klientami PZU, ale chcą w tej firmie ubezpieczyć kolejny samochód.

Do 30.09.2009 roku mogą oni liczyć na zniżkę sięgającą nawet jednej czwartej ceny OC.

Wystarczy, że skontaktują się z agentem lub najbliższą placówką PZU i zapytają o nową promocję.

Nasza nowa propozycja to świetna okazja dla dotychczasowych klientów innych ubezpieczycieli na skorzystanie z oferty PZU. Cena ubezpieczeń jest teraz bardzo atrakcyjna – mówi Katarzyna Lewandowska, dyrektor ds. Produktów Komunikacyjnych w PZU. I dodaje – Dlatego przeglądając oferty ubezpieczycieli w zakresie OC i AC warto porównać je z propozycją PZU.

Klienci z pewnością będą przez nią mile zaskoczeni.

Nowa promocja cenowa PZU to także oferta dla nabywców AC. Kupując AC można bowiem otrzymać zniżkę w takiej wysokości, jaką posiada się w OC.

Zatem ostrożni kierowcy mający długi staż bezwypadkowej jazdy mogą oczekiwać dużej zniżki przy zakupie AC.

Ponadto, w zależności od rodzaju pojazdu, cena może być nawet o 30 proc. niższa niż dotychczas, a zatem warto zapytać o ofertę PZU.

Atrakcyjna cena ubezpieczenia w PZU to nie jedyny argument przemawiający za naszą ofertą. Chcemy być najbardziej prokliencką firma ubezpieczeniową w Polsce, dlatego wzbogacamy ofertę o nowe produkty, a naszym klientom proponujemy niespotykaną na polskim rynku jakość obsługi ubezpieczeń i wsparcia w trudnych sytuacjach na drodze – mówi Katarzyna Lewandowska.

www.gu.com.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *