Od początku maja br. PZU oferuje nowe ubezpieczenie PZU AutoSzyba. Zapewnia ono organizację oraz pokrycie kosztów naprawy lub wymiany uszkodzonej szyby czołowej, tylnej oraz bocznych w ubezpieczonym pojeździe.

Klienci posiadający to ubezpieczenie w przypadku zgłoszenia szkody polegającej na uszkodzeniu szyby nie stracą zniżki w AC.

Nie ma też ryzyka, że wartość szkody nie przekroczy franszyzy i będą zmuszeni zapłacić za naprawę lub wymianę szyby z własnej kieszeni.

PZU AutoSzyba zapewnia ochronę szyb w pojeździe od wszystkich ryzyk.

Daje też możliwość ubezpieczenia nie tylko samochodów osobowych, ale także pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony oraz autobusów.

Zakres terytorialny ubezpieczenia obejmuje cały świat.

Suma ubezpieczenia w PZU AutoSzyba wynosi od 1.000 zł do 10.000 zł. Klienci są zwolnieni z udziału własnego w szkodach polegających na naprawie szyby oraz w przypadku pierwszej wymiany uszkodzonej szyby.

PZU AutoSzyba działa w ramach PZU Pomoc. Dzięki temu klienci mogą liczyć na bezgotówkowe rozliczenie szkody. Wystarczy telefonicznie zgłosić szkodę PZU Pomoc, a przedstawiciel PZU niezwłocznie skontaktuje się z klientem i ustali z nim miejsce oraz termin naprawy lub wymiany uszkodzonej szyby.

Klient otrzyma też bezterminową gwarancję na zamontowaną szybę i wykonaną usługę.

Klienci posiadający w PZU inne ubezpieczenia komunikacyjne mogą skorzystać ze specjalnej oferty cenowej.

W przypadku samochodu osobowego przy sumie ubezpieczenia 2.000 zł i AC w PZU SA cena PZU AutoSzyba wynosi rocznie 50 zł.

www.gu.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *