W dniu dzisiejszym w Mikołajkach rozpoczyna się Jedenasty Kongres Brokerów. Honorowym patronem tegorocznego spotkania jest Stanisław Kluza, Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego. Kongres potrwa do 1 czerwca.rn

Jacek Kliszcz, prezes zarządu Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych: – W nawiązaniu do sygnałów, że organizacja Kongresu Brokerów wymaga zmiany formuły, aby stał się na nowo atrakcyjną formą kontaktu i wymiany myśli brokerów z ubezpieczycielami – w wyniku prowadzonych rozmów proponujemy:

– pierwszy dzień Kongresu (piątek) – FORUM RYNKU UBEZPIECZENIOWEGO, poświęcone panelowym dyskusjom na temat problemów rynku na styku zakładów ubezpieczeń i brokerów. Planujemy kilka bloków tematycznych, prowadzonych przez doświadczonego moderatora w formule studia otwartego. Celem tych dyskusji ma być wypracowanie wspólnego, perspektywicznego dokumentu programowego.

– drugi dzień Kongresu (sobota) – DZIEŃ UBEZPIECZYCIELA pozostaje do dyspozycji i indywidualnego zagospodarowania czasu przez poszczególne zakłady (panelowe spotkania z brokerami, organizacja stoisk informacyjnych, wystawki, imprezy integracyjne, dodatkowe własne propozycje rozwinięcia kongresowej formuły).

(źródło: PIU)

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *